Leves tésztát készítettem ajándéknak. Zacskóban mégsem való átadni. Horgolt terítőket készítettem és rákötöttem az üvegek tetejére. Nagyon mutatós lett és nagyon boldog volt az ajándékozott.
Terike, el se hiszed, mennyire örülök neked!!! Imádok tésztát készíteni, de sajog a szívem, ha a gyönyörű tészták egy papírdobozban senyvednek... Most majd jól felcicomázhatom a spájzunkat az üvegekben tárolt tésztákkal. Eszembe nem jutott volna, köszönöm az inspirációt, hétvégén neki is állok a tésztagyártásnak:)))
Ez milyen jó ötlet! Emlékszem a nagymamámnál mindig száradt a dunyhán sarkos tészta. Szerettem nyersen is:)
VálaszTörlésTényleg nagyon jó ötlet. Szuper ajándék.
VálaszTörlésMásodszor is élmény volt látni őket! :)
VálaszTörlésTerike, el se hiszed, mennyire örülök neked!!! Imádok tésztát készíteni, de sajog a szívem, ha a gyönyörű tészták egy papírdobozban senyvednek... Most majd jól felcicomázhatom a spájzunkat az üvegekben tárolt tésztákkal. Eszembe nem jutott volna, köszönöm az inspirációt, hétvégén neki is állok a tésztagyártásnak:)))
VálaszTörlésHja...,kérem, az ilyen házi tésztának ilyen csomagolás jár! :)
VálaszTörlésDe jó ötlet!
De jó! Örülök ,hogy tetszik!
VálaszTörlésFőleg annak örülök,hogy jó ötletet adtam.
Tessék gyártani a tésztát!
Kedves Terike!
VálaszTörlésSzeretném elkérni a horgolási mintákat, ha lehet!Sízvesen elkészíteném én is. Köszönöm szépen előre is!
Orsi