2012. szeptember 18., kedd

Ördög

Már nagyon rég mutattam itt alkotásomat. Tegnap este fejeztem be ezt a kisördögöt. Vannak hibái, tudom - de még így is tetszik a kajla szarvaival :))

Rúdtáncolni is tud:))

 
Már készül a következő:)

2012. szeptember 11., kedd

Sapka


Őszre készült.
A minta ravelry-n ingyenesen elérhető.
+ képek még...

2012. szeptember 9., vasárnap

2012. szeptember 8., szombat

Terítő

Anyósom születésnapjára terítőt horgoltam. :-)


2012. augusztus 27., hétfő

fülbesüni

további képek itt

2012. augusztus 25., szombat

Sziasztok!

Kicsit eltűntem. Most ezt a kis takarót hoztam. Rendelésre készült barátnőm kislányának, Amínának.:)



méhes csörgő

további képek itt

2012. augusztus 23., csütörtök

A strandruhám

Rég voltam errefelé, rég is készitettem valamit, de most jövök egy teljesen saját tervezésű strandruhával. Remlélem tetszeni fog Nektek is. A ruha elkészüléséről egy dióhéjnyi leirást találtok a blogomon.




2012. augusztus 22., szerda

bogyós muffin gyűrű

további fotók itt

2012. augusztus 19., vasárnap

Élek

Sziasztok. Több mint egy éve? Már nem is tudom. Azért alkotok ám, de mostanság nagyon keveset, egyedül kicsit kevesebb lett az időm és az energiám. De apró kis hülyeségeket csinálgatok, amikből néhányat most meg is mutatok az alanti albumban. Nem nagy dolgok és nem is világrengető ötletek/lopások, de szerintem egész helyesre sikerültek. Valójában "csak" azért írok, hogy tudjátok, itt vagyok ám, csendben figyelek, és gondolok rátok. No meg alkotok. Néha.

 

További kellemes alkotást kívánok nektek,

ruju

2012. július 25., szerda

Klamath Shawl

Ritkán jelentkezem, mert nem sok időm jut horgolásra. De ezt most fejeztem be és hoztam is megmutatni.
A minta ravelry-n elérhető ingyenesen.


Pár kép van még róla nálam is.

Ez pedig tegnap "történt"..


K.

2012. július 23., hétfő

2012. július 11., szerda

az első táskám...

több kép itt

2012. július 3., kedd

Itt is megmutatom

legújabb horgolásom.......

Haladós és látványos minta.

2012. június 21., csütörtök

Elso áldozás


 Szinte már szégyenlem hogy ilyen rég nem jelentkeztem...de most egy picit bepótolom...:-) Ez ido allat horgoltam...rengeteget:-)

Most egy kislány szettet - koronát és szutyot -  hoztam...elso áldozásra készult.






2012. június 19., kedd

Egy kendő, és egy kis maradék

A maradékelhasználás jegyében készült kistáska, több kép a blogomon>>

 És egy Critron kendő, sokat csaltam, miközben készült :)
Több fotó itt>>

2012. június 15., péntek

SBS


Ide nem is tettem fel az új SBS képét. Most pótolom.
Két gombolyag Barka Limonádéból készült, 3 és feles Addi tűvel.
Egy ajándékból ajándékba kendő: a fonalat egy tavalyi Barka játék során nyertem, a tű a barátnőimtől kapott ajándék. A kész kendő pedig egy barátnőm ajándéka lesz.

Rosszcsont-tunika :)

Lánykám majdhogynem ebben is alszik, mióta elkészült :)
Több kép és leírás itt>>

2012. június 13., szerda

2012. június 10., vasárnap

Kávés maci

Az utóbbi időben nehézkesen készülnek dolgok, de azért olykor-olykor mégis. Most például egy maci.